Kategorie
DOSTĘPNY OBRAZ

Te amo – RK 23

2023, obraz akryl na płótnie ,260 x 130 x 3 cm / 102″ x 51 ” x 1,2 ” inch

Obraz akrylowy na płótnie, który powstał w przed wyborczej atmosferze. Stąd podział obrazu na dwie części , wizerunek abstrakcyjnych postaci , przy czym jedna wskazuje na drugą.Gest ten związany jest z umiejętnością dzielenia wspólnego pola uwagi, czyli zjawiska występowania trójstronnej relacji pomiędzy dwiema osobami, a trzecim obiektem. Umiejętność ta objawia się poprzez kierowanie uwagi rozmówcy na to, co nas obecnie interesuje. Obraz laminowany werniksem błyszczącym . Posiada certyfikat autentyczności . Jest pierwszym w ogóle obrazem tak dużego formatu dla artysty.

Obraz odnosi się do sytuacji jaka jet w obecnej polityce naszego kraju . Przypomina bazgroty dziecka i nawiązuje do gestu , który dla małych dzieci jest ważny , a tu stanowi dziecinną grę wzajemnego przekrzykiwania się, które do niczego nie prowadzi. Pokazywanie palcem było wielokrotnie w literaturze i filmie oceniane jako prostackie. Obraz jest wyrazem irytacji artysty na panujące nastroje w społeczeństwie wywołane nie poważnym zachowaniem ludzi odpowiedzialnych za rozwój kraju w które żyją.

Obraz do gabinetu , biura , doda charakteru, mocy i profesjonalizmu. A jeśli jesteś miłośnikiem obrazu do nowoczesnego salonu czy obrazu do nowoczesnych wnętrz, ten będzie doskonałym uzupełnieniem takiego stylu. Nawet jeśli potrzebujesz obrazu do pokoju, ten obraz doda indywidualności , sprawiając, przestrzeń ta stanie się wyjątkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest